
LED світильник лінійний VIDEX 72W 1.2М 5000K 220V чорний
від 880 ₴
- В наявності
- Код: 27637
+380 (93) 107-29-69
відділ продажу- +380 (67) 549-30-11відділ продажу
- +380 (95) 008-94-62відділ продажу
- +380 (50) 320-11-20
- +380 (56) 781-11-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Категорія: Лінійні світильники
- Колірна температура світла: 5000K (денне світло)
- Якість світла: Ra > 80
- Напруга: AC 220-240 V
- Потужність: 72 W
- Енергоефективність: 111 Lm/W
- Клас енергоспоживання: А+
- Час запуску: Миттєвий старт (<1 сек)
- Регулювання освітленості (димер): Не підтримує
- Світловий потік: 8000 Lm
- Максимальна сила струму: 386mA
- Частота: 50/60 Hz
- Кут розсіювання: 120°
- Коефіцієнт потужності: 0.9
- Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби: ≥96%
- Ресурс роботи: 30000г
- Кількість циклів Ввім/Вимк: 20000
- Матеріали: Алюміній-полікарбонат
- Тип монтажу: Накладний, підвісний
- Клас захисту, IP: 20
- Робоча температура: -20°C ~ + 40°С
- Гарантійний термін: 3 роки
- Розміри: 1200mm x 60mm x 45mm
- Вага: 675г
- Кількість у коробі: 16шт
- Штрих-код: 4820246484589
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Україна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 72 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Вага | 675 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 8000 лм |
| Максимальна колірна температура | 5000 К |
| Світлова віддача | 111 лм/Вт |
| Розміри | |
| Довжина | 1200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Колірна температура | 5000K |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 880 ₴
- Спосіб упаковки: коробка 1 шт.







