
LED Світильник квадратний накладний TITANUM 24W 5000K
від 290 ₴
- В наявності
- Код: 27089
+380 (93) 107-29-69
відділ продажу- +380 (67) 549-30-11відділ продажу
- +380 (95) 008-94-62відділ продажу
- +380 (50) 320-11-20
- +380 (56) 781-11-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Категорія: Світильники Downlight
- Колірна температура світла: 5000K (денне світло)
- Якість світла: Ra > 80
- Напруга: AC 180-250 V
- Потужність: 24 W
- Енергоефективність: 80 Lm/W
- Клас енергоспоживання: А+
- Світловий потік: 1920 Lm
- Максимальна сила струму: 220mA
- Кут розсіювання: 180°
- Коефіцієнт потужності: 0.5
- Ресурс роботи: 25000г
- Матеріали: Поліпропілен
- Тип монтажу: Накладний
- Клас захисту, IP: 20
- Робоча температура: -20°C ~ + 40°С
- Гарантійний термін: 1 рік
- Розміри: 190mm x 190mm x 35mm
- Вага: 160г
- Кількість у коробі: 60 шт
- Штрих-код: 4820246482646
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Україна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Форма | Квадратна |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 24 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Вага | 160 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1920 лм |
| Максимальна колірна температура | 5000 К |
| Світлова віддача | 80 лм/Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Колірна температура | 5000K |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 290 ₴
- Спосіб упаковки: коробка 1 шт.





