
Программируемые логические контроллеры OMRON CP2E-N30DR-A
от 13 500 ₴
- В наличии
- Код: CP2E-N30DR-A
+380 (93) 107-29-69
відділ продажу- +380 (67) 549-30-11відділ продажу
- +380 (95) 008-94-62відділ продажу
- +380 (50) 320-11-20
- +380 (56) 781-11-20
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
| Supply voltage type | AC |
| Input type | PNP/NPN |
| Number of digital inputs | 18 |
| Output type | Relay |
| Number of digital outputs | 12 |
| Program capacity | 20 K steps |
| Data memory capacity | 16 K words |
| Logic execution time | 0.23 µs |
| Communication port(s) | Ethernet TCP/IP |
| Number of Ethernet ports | 2 |
| Number of USB ports | 0 |
| Number of RS-232 ports | 0 |
| Number of RS-485 ports | 0 |
| Communication option(s) | CompoBus/S Slave, Serial RS-232C, Serial RS-422, Serial RS-485 |
| Number of encoder input channels | 6 |
| Max. encoder input frequency | 100 kHz |
| Max. number of PTP axes | 0 |
| Max. pulse output frequency | 0 kHz |
| Function Block programming | |
| Battery-free memory backup | |
| Real-time clock | |
| Analogue option boards | |
| Max. number of analogue I/O channels | 32 |
| Max. number of local I/O points | 150 |
| Max. number of expansion units | 3 |
| Built-in auxiliary 24 VDC output | 300 mA |
| Operating temperature range | -20-60 °C |
| Product Height (unpacked) | 90 mm |
| Product Width (unpacked) | 130 mm |
| Product Depth (unpacked) | 80 mm |
| Product Weight (unpacked) | 690 g |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Omron |
| Страна производитель | Япония |
| Тип управления | Смешанное |
| Тип монтажа | На DIN рейку |
| Вес | 0.7 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: от 13 500 ₴
- Способ упаковки: упаковка 1 шт






