
Індуктивний датчик Schneider XS630B1PAL2
от 1 312 ₴
- Под заказ
- Код: XS630B1PAL2
Отправка с 16 июня 2026+380 (93) 107-29-69
відділ продажу- +380 (67) 549-30-11відділ продажу
- +380 (95) 008-94-62відділ продажу
- +380 (50) 320-11-20
- +380 (56) 781-11-20
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
| Технічні параметри | |
|---|---|
| Категорія продукції | Індуктивні датчики Telemecanique |
| Назва серії | Загальне призначення |
| Тип датчика | Індуктивний датчик наближення |
| Використання датчика | Пересувне обладнання |
| Серія | XS6 |
| Дизайн корпусу | Циліндричний різьбовий М30 |
| Розмір корпусу | 62 мм |
| Тип корпусу | Фіксований |
| Установка | Врівень |
| Корпус | Металевий |
| Тип вихідного сигналу | Перемикаючий |
| Електрична схема виходу | 3-провідний |
| Номінальна робоча відстань | 15 мм |
| Стан виходу | 1 NO |
| Тип вихідної схеми | DC |
| Вихідний сигнал | PNP |
| Електричне підключення | Кабель |
| Довжина кабелю | 2 м |
| Напруга живлення | 12...48 V DC |
| Вихідний струм | 200 мА DC |
| Ступінь захисту | IP68 з подвійною ізоляцією згідно з IEC 60529 IP69K згідно з DIN 40050 |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Schneider Electric |
| Страна производитель | Германия |
| Степень защиты IP | 68 |
| Напряжение | 48 В |
Информация для заказа
- Цена: от 1 312 ₴
- Способ упаковки: упаковка 1 шт



