
LED прожектор VIDEX F2e 10W 900Lm 5000K 220V з датчиком руху та освітленості
від 750 ₴
- В наявності
- Код: 27541
+380 (93) 107-29-69
відділ продажу- +380 (67) 549-30-11відділ продажу
- +380 (95) 008-94-62відділ продажу
- +380 (50) 320-11-20
- +380 (56) 781-11-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Категорія: Прожектори
- Колірна температура світла: 5000K (денне світло)
- Якість світла: Ra > 80
- Особливості: З датчиком руху та освітленості
- Напруга: AC 220-240 V
- Потужність: 10 W
- Енергоефективність: 90 Lm/W
- Світловий потік: 900 Lm
- Максимальна сила струму: 48mA
- Частота: 50/60 Hz
- Кут розсіювання: 90°
- Коефіцієнт потужності: 0.90
- Ресурс роботи: 30000г
- Матеріали: Алюміній
- Клас захисту, IP: 65
- Робоча температура: -20°C ~ + 50°С
- Гарантійний термін: 2 роки
- Розміри: 140mm х 159mm х 54mm
- Вага: 390г
- Кількість у коробі: 20шт
- Штрих-код: 5904405541142
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Україна |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Стан | Новий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Спосіб монтажу | На опору |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 10 Вт |
| Світловий потік | 900 лм |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колірна температура | 5000K |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 750 ₴
- Спосіб упаковки: коробка 1 шт.





