
Твердотільні реле Sensata-Crydom 40А H12D4840DE
від 7 000 ₴
- В наявності
- Код: H12D484
+380 (93) 107-29-69
відділ продажу- +380 (67) 549-30-11відділ продажу
- +380 (95) 008-94-62відділ продажу
- +380 (50) 320-11-20
- +380 (56) 781-11-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Product: | Solid State Relays |
| Type: | Heavy Duty |
| Mounting Style: | Panel Mount |
| Load Current Rating: | 40 A |
| Load Voltage Rating: | 48 VAC to 530 VAC |
| Relay Contact Form: | 2 Form A (DPST-NO) |
| Output Type: | SCR |
| Control Voltage Range: | 15 VDC to 32 VDC |
| Input Current: | 13 mA |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 80 C |
| IP Rating: | IP00 |
| Series: | Dual |
| Length: | 58.4 mm |
| Width: | 45.7 mm |
| Height: | 33.2 mm |
| Packaging: | Each |
| Brand: | Crydom |
| Contact Form: | SPST (1 Form A) |
| Package/Case: | Hockey Puck |
| Product Type: | SSR - Solid State Relays |
| 10 | |
| Subcategory: | Relays |
| Termination Style: | Screw |
| Unit Weight: | 75 g |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SENSATA |
| Країна виробник | Великобританія |
| Сила струму | 40 А |
| Основні | |
| Тип монтажу | На плату |
| Маса | 12 г |
| Термін служби | 10 лет |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 7 000 ₴
- Спосіб упаковки: паковання 1 шт.

