
ІНДУКТИВНИЙ ДАТЧИК Schneider Electric XS1N05NA310
от 1 100 ₴
- В наличии
- Код: XS1N05NA310
+380 (93) 107-29-69
відділ продажу- +380 (67) 549-30-11відділ продажу
- +380 (95) 008-94-62відділ продажу
- +380 (50) 320-11-20
- +380 (56) 781-11-20
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
| Технічні параметри | |
|---|---|
| Категорія продукції | Індуктивні датчики Telemecanique |
| Назва серії | Загальне призначення |
| Тип датчика | Індуктивний датчик наближення |
| Використання датчика | - |
| Серія | XS1 |
| Дизайн корпусу | Циліндричний різьбовий М5 |
| Розмір корпусу | 28 мм |
| Тип корпусу | Фіксований |
| Установка | Врівень |
| Корпус | Металевий |
| Тип вихідного сигналу | Перемикаючий |
| Електрична схема виходу | 3-провідний |
| Номінальна робоча відстань | 1 мм |
| Стан виходу | 1 NO |
| Тип вихідної схеми | DC |
| Вихідний сигнал | NPN |
| Електричне підключення | Кабель |
| Довжина кабелю | 2 м |
| Напруга живлення | 5...24 V DC |
| Вихідний струм | 100 мА |
| Ступінь захисту | IP67 згідно з IEC 60529 |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Schneider Electric |
| Страна производитель | Германия |
| Степень защиты IP | 67 |
| Напряжение | 24 В |
Информация для заказа
- Цена: от 1 100 ₴
- Способ упаковки: упаковка 1 шт


