
LED лампа VIDEX A60e 12-48V 10W E27 4100K
від 120 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 225 ₴
- Під замовлення
- Код: VL-A60e12V-10274
Відправка з 27 квітня 2026+380 (93) 107-29-69
відділ продажу- +380 (67) 549-30-11відділ продажу
- +380 (95) 008-94-62відділ продажу
- +380 (50) 320-11-20
- +380 (56) 781-11-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
-
- Категорія: Лампи
- Колірна температура світла: 4100К (біле світло)
- Якість світла: Ra > 90
- Тип цоколя: Е 27
- Особливості: 12V
- Формфактор: А60
- Напруга: AC/DC 12-48 V
- Потужність: 10 W
- Енергоефективність: 90 Lm/W
- Клас енергоспоживання: А+
- Час запуску: Миттєвий старт (<1 сек)
- Регулювання освітленості (димер): Не підтримує
- Світловий потік: 900 Lm
- Максимальна сила струму: 1388mA (AC) 833mA (DC)
- Кут розсіювання: 300°
- Коефіцієнт потужності: 0,6 (AC) 1 (DC)
- Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби: ≥94.8%
- Ресурс роботи: 40000г
- Кількість циклів Ввім/Вимк: 20000
- Матеріали: Алюміній-пластик
- Робоча температура: -25°С + 50°С
- Гарантійний термін: 2 роки
- Розміри: 60mm х 112mm
- Вага: 63г
- Кількість у коробі: 100шт
- Штрих-код: 4820118294469
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Україна |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Потужність | 10 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 12 В |
| Максимальна робоча напруга | 48 В |
| Напруга | 48 В |
| Колір світіння | Білий |
| Максимальна колірна температура | 4100 К |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
| Колірна температура | 4000 К |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 900 лм |
| Потужність випромінювання | 10 Вт/м |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Молочний |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 290 мм |
| Розміри | |
| Ширина | 210 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 120 ₴
- Спосіб упаковки: коробка 1 шт.

