
Електромагнітний клапан ODE 21H8KB120 нормально зачинений 1/2"
від 2 860 ₴
- В наявності
- Код: 21Н8КВ120
+380 (93) 107-29-69
відділ продажу- +380 (67) 549-30-11відділ продажу
- +380 (95) 008-94-62відділ продажу
- +380 (50) 320-11-20
- +380 (56) 781-11-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Номінальний діаметр DN (Ду) | 15 мм |
|---|---|
| Діаметр в дюймах G | 1/2" |
| Діаметр прохідного отвору | 12 мм |
| Максимальний тиск на вході Pmax | 20 бар |
| Мінімальний перепад тиску ΔPmin | 0.1 бар |
| Максимальний перепад тиску ΔPmax | 20 бар |
| Робоче середовище | вода, повітря, нафтопродукти, мінеральні мастила |
| Температура робочого середовища | від -10°С до +90°С |
| Ущільнення | NBR (маслобензостійка гума) |
| Тип клапана | двоходовий |
| Виконання | нормально закритий |
| Принцип дії | непрямої дії |
| Матеріал корпусу | латунь |
| Марка матеріалу корпусу | латунь CW617N |
| Пропускна здатність Kv | 45 л/хв |
| Приєднання | муфтове |
| Монтажна довжина | 50 мм |
| Напруга живлення котушки | 12V (DC/AC 50Hz), 24V (DC/AC 50Hz), 110V (DC/AC 50Hz), 220V (AC 50Hz), 380V (AC 50Hz) |
| Потужність котушки | 8 Вт, 12 Вт, 14 Вт |
| Серія клапану | 21H |
| Маркування | 21H8KB120 |
| Виробник | ODE |
| Країна виробника | Італія |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | ODE |
| Потужність | 14 Вт |
| Діаметр умовного проходу | 15 мм |
| Діаметр умовного проходу, дюйм | 1/2 |
| Максимальний робочий тиск | 20 бар |
| Вага | 0.9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Електричні параметри | |
| Частота | 50 Гц |
| Споживана потужність | 14 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 2 860 ₴
- Спосіб упаковки: упаковка 1шт




