
Коробка протяжна металева У1000/2 600х600х200
від 1 550 ₴
- В наявності
- Код: У1000
+380 (93) 107-29-69
відділ продажу- +380 (67) 549-30-11відділ продажу
- +380 (95) 008-94-62відділ продажу
- +380 (50) 320-11-20
- +380 (56) 781-11-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коробка протяжна металева У1000/2 600х600х200
Застосування:
Коробки протяжні металеві У994, У995, У996, У994М, У995М, У996М призначені для протягування та розгалуження кабелів і проводів, що прокладаються в сталевих трубах. Отвори для труб виконуються під час монтажу.
Виконання виробів:
У категорії 2 за ГОСТ 15150-69.
Технічні характеристики коробок У994-У996
| Тип | Ступінь
захисту за ГОСТ 14254-80 |
Розміри, мм | Маса, кг | ||
| L | B | H | |||
| Коробка У994 У2
Коробка У995 У2 Коробка У996 У2 |
IP43 | 129
165 221 |
110
150 200 |
81
101 101 |
0,5
0,96 1,67 |
| Коробка У994м У2
Коробка У995м У2 Коробка У996м У2 |
IP31 | 129
165 221 |
110
150 200 |
81
101 101 |
0,48
0,87 1,68 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | УВП УТОС |
| Країна виробник | Україна |
| Клемна колодка | Так |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Колір | Сірий |
| Вибухозахищене виконання | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Маса | 13 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 550 ₴
- Спосіб упаковки: паковання 1 шт.

