
MS8239D Мультиметр Mastech
від 886 ₴
- В наявності
- Код: 119505
+380 (93) 107-29-69
відділ продажу- +380 (67) 549-30-11відділ продажу
- +380 (95) 008-94-62відділ продажу
- +380 (50) 320-11-20
- +380 (56) 781-11-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис: Автомобільний мультиметр. Розрядність шкали мультиметра: 6000 відліків. Число оборотів: 4CYL / 10RPM, 6CYL / 10RPM, 8CYL / 10RPM, кут замкнутого стану контактів переривника трамблера: 4CYL / 0.1º, 6CYL / 0.1º, 8CYL / 0.1º. Постійна напруга: 200mV / 2V / 20V / 200V / 6000 V: ± 0.7%, змінна напруга: 200mV / 2V / 20V / 200 ± 0.7% / 600V ± 0.7%. Постійний, змінний струм: 2A / 10A. опір: 200 / 2K / 20K / 200K / 2M / 20M: ± 1%. Живлення: 2AA
Вимірювання частоти: нема
Вимірювання напруги та струму: 200 mV...600 V / 2 A...10 A
Вимірювання опору: 200 Ohm...20 MOhm
Вимірювання індуктивності: нема
Вимірювання ємності: нема
Вимірювання частоти: нема
Вимірювання напруги та струму: 200 mV...600 V / 2 A...10 A
Вимірювання опору: 200 Ohm...20 MOhm
Вимірювання індуктивності: нема
Вимірювання ємності: нема
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mastech |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Цифровий |
| Загальні | |
| Живлення | Батарейки акумуляторного типу |
| Довжина | 126 мм |
| Ширина | 72 мм |
| Висота | 27 мм |
| Вага | 0.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Монітор | |
| Підсвітка екрана | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 886 ₴
- Спосіб упаковки: паковання 1 шт.

