
MS6610 Люксометр Mastech
від 770 ₴
- В наявності
- Код: 98518
+380 (93) 107-29-69
відділ продажу- +380 (67) 549-30-11відділ продажу
- +380 (95) 008-94-62відділ продажу
- +380 (50) 320-11-20
- +380 (56) 781-11-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Mastech
Група: Люксометри
Опис: Люксометр цифровий. діапазон вимірювань: 0 ... 50000Lux +/- 5%. Функція утримання даних. Довжина кабелю фотодетектора: 150см. Габарити: 126x72x27мм. Живлення: "6F22
Група: Люксометри
Опис: Люксометр цифровий. діапазон вимірювань: 0 ... 50000Lux +/- 5%. Функція утримання даних. Довжина кабелю фотодетектора: 150см. Габарити: 126x72x27мм. Живлення: "6F22
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mastech |
| Країна виробник | Китай |
| Монітор | |
| Підсвітка екрану | Так |
| Загальні | |
| Живлення | Батарейки акумуляторного типу |
| Довжина | 126 мм |
| Ширина | 72 мм |
| Висота | 27 мм |
| Вага | 0.2 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Стан | Нове |
| Колір | Чорний |
| Тип | Цифровий |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 770 ₴
- Спосіб упаковки: паковання 1 шт.

