
Блок живлення лабораторний 350W 0-30VDC YIHUA 3010D III
від 3 380 ₴
- В наявності
- Код: 180221
+380 (93) 107-29-69
відділ продажу- +380 (67) 549-30-11відділ продажу
- +380 (95) 008-94-62відділ продажу
- +380 (50) 320-11-20
- +380 (56) 781-11-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис: Лабораторний блок живлення одноканальний. Дисплей на семисегментних індикаторах. Діапазон вихідної напруги джерела живлення може бути встановлений на 0-30В. Висока стабільність напруги, малий коефіцієнт пульсації, захист від короткого замикання та перевантаження струмом. Рівень пульсації за напругою: <0.5%. Габарити: 195x70x157мм.
Напруга вх.: 220 VAC
Напруга вих.: 0...30 VDC
Струм вих., A: 10 A
Потужність, W: 350 W
Габарити: 195x70x157 mm
Напруга вх.: 220 VAC
Напруга вих.: 0...30 VDC
Струм вих., A: 10 A
Потужність, W: 350 W
Габарити: 195x70x157 mm
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mean Well |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна вхідна напруга | 220 В |
| Вихідний струм, не більше | 10 А |
| Вихідна напруга | 30 В |
| Вихідна потужність | 350 Вт |
| Тип корпусу | Герметично закритий |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Промисловий |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 3 380 ₴
- Спосіб упаковки: паковання 1 шт.




