
B004 (паяльник для станцій: 701 768 937+ 936 906 909) AOYUE
від 620 ₴
- В наявності
- Код: 19629
+380 (93) 107-29-69
відділ продажу- +380 (67) 549-30-11відділ продажу
- +380 (95) 008-94-62відділ продажу
- +380 (50) 320-11-20
- +380 (56) 781-11-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: AOYUE
Категорія: Запасні частини для заміни без розбирання
Опис: Паяльник до станцій AOYUE 701, 768, 937 +
Живлення, V: 24 V
Категорія: Запасні частини для заміни без розбирання
Опис: Паяльник до станцій AOYUE 701, 768, 937 +
Живлення, V: 24 V
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AOYUE |
| Країна виробник | Китай |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вага | 0.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга живлення паяльника | 24 В |
| Потужність паяльника | 45 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 620 ₴
- Спосіб упаковки: паковання 1 шт.

