
Коробка розподільча KP123BP чорна ІР67
від 145 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 225 ₴
- В наявності
- Код: 912432
+380 (93) 107-29-69
відділ продажу- +380 (67) 549-30-11відділ продажу
- +380 (95) 008-94-62відділ продажу
- +380 (50) 320-11-20
- +380 (56) 781-11-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
В комплект постачання входить:
- основа та кришка коробки
- монтажні кріплення на стіну чи лінійну опору
- сальники
- ущільнювач у коробках
- інструкція з експлуатації 1шт. на групову упаковку
- групова упаковка
Монтаж та обслуговування
- Монтаж коробок розподільчих потрібно здійснювати на негорючих поверхнях.
- Спосіб встановлення: монтування на стіні, монтування на лінійній опорі.
- Монтаж і підключення коробки розподільчої повинен виконуватись кваліфікованим фахівцем, що має допуск до проведення цього виду робіт
- Виробник не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, які викликані неналежним монтажем коробки
- Проводити планово-профілактичні роботи згідно Правил експлуатації електроустановок:
- щотижневий візуальний огляд
- періодично (вперше після монтажу через 7-10 днів, а потім 1 раз на рік) перевіряти надійність контактних з’єднань
- Діапазон температур монтажу коробки розподільчої – 0….+40°С
Вимоги безпеки
- Розподільчу коробку з механічними пошкодженнями монтувати категорично заборонено.
- Монтувати, робити заміну чи обслуговувати коробку розподільчу необхідно тільки при відключеній електричній мережі.
- Монтаж та обслуговування коробок розподільчих повинен виконуватись лише кваліфікованим працівником.
| Серія: |
Коробка розподільча KP123 |
|---|---|
| Кількість вводів: |
10 |
| Тип монтажного вводу: |
закритий |
| Наявність гумового сальника: |
є |
| Розміри монтажних отворів: |
28 мм |
| Монтажні кріплення |
є |
| Матеріал корпусу: |
поліпропілен (PP) |
| Матеріал кришки: |
поліпропілен (РР) |
| Матеріал ущільнювача |
гума |
| Ступінь захисту: |
ІР 67 |
| Ступінь ударостійкості: |
ІК07 |
| Колір моделі: |
чорний |
| Розміри, мм: |
163x123x70 |
| Пакування: уп/ящик: |
1/1 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | УВП УТОС |
| Країна виробник | Україна |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Клемна колодка | Ні |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Колір | Чорний |
| Вибухозахищене виконання | Ні |
| Діаметр вводу | 28 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 163 мм |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 123 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 145 ₴
- Спосіб упаковки: паковання 1 шт.









