
Світильник світлодіодний із прищіпкою гнучкий 9 Вт 220 В 400 мм
від 1 150 ₴
- В наявності
- Код: SV_9W_400
+380 (93) 107-29-69
відділ продажу- +380 (67) 549-30-11відділ продажу
- +380 (95) 008-94-62відділ продажу
- +380 (50) 320-11-20
- +380 (56) 781-11-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник світлодіодний із прищіпкою, гнучкий 9 Вт 220 В, довжина — 400 мм
Особливість світильника:
- Матеріал виготовлення - неіржавка сталь, що робить його довговічним і нетоксичним.
- Пружинна трубка, Ви можете регулювати положення лампи на свій розсуд і під Ваші потреби;
- Низьке енергоспоживання завдяки економному світлодіода
Технічні характеристики:
| Напруга | 110-220V |
| Потужність | 9W |
| Джерело живлення | світлодіоди |
| Матеріал труби | анодований сплав алюмінію |
| Довжина труби | 400 мм |
| Застосування | місцевого освітлення на виробництві |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Накладний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 9 Вт |
| Колір | Чорний |
| Виробник | CNC Tech |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Форма | Кругла |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Висота | 400 мм |
| Вага | 800 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Частота | 50 Гц |
| Тип | Настільна лампа |
| Номінальна потужність | 9 Вт |
| Спосіб освітлення | Місцеве освітлення |
| Тип освітлення | Світильник |
| Захисна решітка | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 150 ₴
- Спосіб упаковки: упаковка 1 шт

