
Блок живлення на DIN-рейку 20W 24V MDR-20-24 Mean Well
від 714 ₴
- В наявності
- Код: 27892
+380 (93) 107-29-69
відділ продажу- +380 (67) 549-30-11відділ продажу
- +380 (95) 008-94-62відділ продажу
- +380 (50) 320-11-20
- +380 (56) 781-11-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: MeanWell
Тип: на DIN-рейку, вузький пластмасовий корпус, низьке енергоспоживання на холостому ходу
Uвх.: 180...264 VAC; 120...370VDC
Uвих.: 24 V
Iвих., A: 1 A
Потужність, W: 20 W
Габарити: 22,5x90x100 mm
Тип: на DIN-рейку, вузький пластмасовий корпус, низьке енергоспоживання на холостому ходу
Uвх.: 180...264 VAC; 120...370VDC
Uвих.: 24 V
Iвих., A: 1 A
Потужність, W: 20 W
Габарити: 22,5x90x100 mm
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mean Well |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальна вхідна напруга | 180 В |
| Максимальна вхідна напруга | 264 В |
| Вихідний струм, не більше | 1 А |
| Вихідна напруга | 24 В |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Тип корпусу | Герметично закритий |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Промисловий |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 714 ₴
- Спосіб упаковки: паковання 1 шт.

