
Блок живлення що вбудовується 35W 48V LRS-35-48 MeanWell
від 552 ₴
- В наявності
- Код: 108693
+380 (93) 107-29-69
відділ продажу- +380 (67) 549-30-11відділ продажу
- +380 (95) 008-94-62відділ продажу
- +380 (50) 320-11-20
- +380 (56) 781-11-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: MeanWell
Тип: Блок живлення в металевому корпусі, що вбудовується
Uвх.: 85...264 VAC
Uвих., V: 48 V
Iвих., A: 0,8 A
Pмакс., W: 35 W
Габарити: 99x82x30 mm
ККД і робоча температура: 89%, -30...70°C
Тип: Блок живлення в металевому корпусі, що вбудовується
Uвх.: 85...264 VAC
Uвих., V: 48 V
Iвих., A: 0,8 A
Pмакс., W: 35 W
Габарити: 99x82x30 mm
ККД і робоча температура: 89%, -30...70°C
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mean Well |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальна вхідна напруга | 85 В |
| Максимальна вхідна напруга | 264 В |
| Вихідний струм, не більше | 0.8 А |
| Вихідна напруга | 48 В |
| Вихідна потужність | 35 Вт |
| Тип монтажу | На плату |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Побутової |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 552 ₴
- Спосіб упаковки: паковання 1 шт.

