| Характреристики на серію товарів | |
| Принцип дії | геркон |
| магніторезистивний | |
| ефект Холла | |
| Тип виходу транзистор | PNP |
| Тип контакту | нормально відкритий (Н.О.) і нормально закритий (Н.З.) |
| Напруга | див. характеристики кожної моделі |
| Максимальний струм | див. характеристики кожної моделі |
| Максимальне навантаження | 8 W DC і 10 VA AC (геркон) |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріали | корпус – пластик, залитий епоксидною смолою |
| кабель – PVC | |
| роз’єм – PVR | |
| корпус роз’єму – поліуретан | |
| Кріплення | безпосередньо в канавку або за допомогою адаптерів |
| Індикація | жовтий світлодіод |
| Захист | див. характеристики кожної моделі |
| Час увімкнення | <1,8 мс (геркон) |
| <1 мс (магніторезистивний – ефект Холла) | |
| Робоча температура | -10°C ÷ 80°C |
| Число спрацьовувань | 10.000.000 циклів (геркон); |
| 1.000.000.000.000 циклів (магніторезистивний – ефект Холла) | |
| Електричне з’єднання | кабель 2×0,14; 2 м (стандарт); висока гнучкість |
| кабель 3×0,14; 2 м (стандарт); висока гнучкість | |
| штекер M8 і кабель 0,3 м |

Магнітні датчики положення ( геркон ) 3-х провідний з роз’ємом M8 10…30 V AC/DC PNP/NO CSH-263 Camozzi
від 899 ₴
- В наявності
- Код: CSH-263
+380 (93) 107-29-69
відділ продажу- +380 (67) 549-30-11відділ продажу
- +380 (95) 008-94-62відділ продажу
- +380 (50) 320-11-20
- +380 (56) 781-11-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Camozzi |
| Країна виробник | Італія |
| Сила струму | 10 А |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Напруга | 30 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 50 г |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 899 ₴
- Спосіб упаковки: паковання — 1 шт.



