
Автомат введення резерву АВР Tomzn TOQ5-125PV/3 TOQ54V 3P 125A 220/380V трифазний (оригінал)
від 1 880 ₴
- Під замовлення
- Код: TOQ52PV
Відправка з 22 квітня 2026+380 (93) 107-29-69
відділ продажу- +380 (67) 549-30-11відділ продажу
- +380 (95) 008-94-62відділ продажу
- +380 (50) 320-11-20
- +380 (56) 781-11-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кількість фаз: 3
Кількість полюсів: 3
Номінальний струм: 125 A
Напруга: 220/380 В
Час перемикання: 8 мс
LED-індикація режиму роботи
Підтримка ручного режиму перемикання
Робоча температура навколишнього середовища: +5…40 °C
Монтаж: DIN рейка
Розмір: 128×95×64 мм
Кількість полюсів: 3
Номінальний струм: 125 A
Напруга: 220/380 В
Час перемикання: 8 мс
LED-індикація режиму роботи
Підтримка ручного режиму перемикання
Робоча температура навколишнього середовища: +5…40 °C
Монтаж: DIN рейка
Розмір: 128×95×64 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOMZN |
| Країна виробник | Китай |
| Тип ПЗВ | Вимикач |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 125 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 380 В |
| Кількість полюсів | 3 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 128 мм |
| Висота | 95 мм |
| Ширина | 62 мм |
| Основні атрибути | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Стан | Нове |
| Частота | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 880 ₴
- Спосіб упаковки: паковання 1 шт.

