
Світильник вибухозахищений LED BASET 19W 2600Lm 4000K IP66 зона 2.22 СВІТОДИОДНИЙ
від 7 000 ₴
- В наявності
- Код: 051941
- +380 (67) 549-30-11відділ продажу
- +380 (95) 008-94-62відділ продажу
- +380 (50) 320-11-20
- +380 (56) 781-11-20
Світильник вибухозахищений BASET-N-LED-1R-2600-4K, IP66 зона 2,22 (аналог ВЗГ 100, ВЗГ 200, НСП 23х200) — це промисловий пиловологонепроникний світильник, призначений для роботи в потенційно вибухонебезпечних зонах 2,22, як-от фарбувальні камери, спиртоохоронці, мумольні підприємства, склади ГСМ. Світильник складається з декількох основних частин: основа з ущільненням, розсіювач, відбивач з електрообладнанням. Світильник також обладнаний кріпленням, ущільненням проходів і хомутами.
Основа світильника зроблена з полікарбонату (колір серій RAL 7035), а завдяки стисненню пінистого поліуретанового ущільнення світильник захищений. Щодо розсіювача, то він виготовлений із полікарбонату та водночас гладкий, а відбивач світильника з біло пофарбованого сталевого листа завтовшки, електрообладнання прикріплене на нижньому боці відбивача. Світильник також можна укомплектувати алюмінієвим полірованим відбивачем. Кріплення світильника не становитиме жодних труднощів, кріпиться він до стельової поверхні або в підвісному положенні.
Світильники затверджені в FTZU Ostrava — Radvanice (сертифікат FTZU 02 ATEX 0144X).
Використовуються тільки європейські комплектуючі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vyrtych |
| Країна виробник | Чехія |
| Форма | Прямокутна |
| Потужність | 19 Вт |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Ступінь захисту IP | 66 |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір | Білий |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 2600 лм |
| Мінімальна колірна температура | 4000 К |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 338 мм |
| Ширина | 176 мм |
| Висота | 110 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Час напрацювання на відмову | 100000 година |
| Вибухозахищений корпус | Так |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vyrtych |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Форма | Прямокутна |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Колір корпусу | Білий |
| Потужність | 19 Вт |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Ступінь захисту IP | 66 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 2600 лм |
| Мінімальна колірна температура | 4000 К |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Розміри | |
| Довжина | 338 мм |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 176 мм |
- Ціна: від 7 000 ₴
- Спосіб упаковки: паковання 1 шт.




