
Кінцевий вимикач FD 516-M2 Pizzato Elettrica
от 1 150 ₴
- В наличии
- Код: 516-M2
+380 (93) 107-29-69
відділ продажу- +380 (67) 549-30-11відділ продажу
- +380 (95) 008-94-62відділ продажу
- +380 (50) 320-11-20
- +380 (56) 781-11-20
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кінцевий вимикач FD 516-M2
| Головка | З роликом та штоком з нержавіючої сталі |
| Кабельний ввід | М20х1,5 |
| Контактний блок | 1НО+1НЗ миттєва дія |
| Корпус | Металический |
| Маркувальні знаки | II 3D Ex tc IIIC T80°C Dc |
| Механічна стійкість | 10 мільйонів робочих циклів |
| Примусове відкриття | Так |
| Робоча температура | від -20 °C до +70 °C |
| Робоча напруга при змінному струмі | 250В/6А, 400В/4А, 500В/1А |
| Робоча напруга при постійному струмі | 24В/3А, 125В/0,55А, 250В/0,3А |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Артикул виробника | FD 516-M2-EX4 |
| Виробник | Pizzato Elettrica |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Pizzato Elettrica |
| Страна производитель | Италия |
| Номинальная сила тока | 6 А |
| Вес | 0.25 кг |
| Степень защиты IP | 66 |
Информация для заказа
- Цена: от 1 150 ₴
- Способ упаковки: упаковка 1 шт






