
Пневморозподільник Camozzi серії 3 Розподільник 334-011-02 Розподільник 334-015-02IL Розподільник 334-E11-02
від 900 ₴
- В наявності
- Код: 334
+380 (93) 107-29-69
відділ продажу- +380 (67) 549-30-11відділ продажу
- +380 (95) 008-94-62відділ продажу
- +380 (50) 320-11-20
- +380 (56) 781-11-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
приклад:
Характеристики
| Конструкція: | золотникового типу (з пілотним керуванням) |
|---|---|
| Тип монтажу (кріплення): | у будь-якому становищі |
| Приєдн: | G1/4" |
| Матеріал корпусу: | алюміній |
| Матеріал ущільнення: | NBR |
| Робочий тиск: | от -0.9 до 10 бар |
| Номінальна витрата повітря при 6 бар: | 1300 Нл/хв |
| Робоча температура: | от 0 до 60 °C |
| Робоче середовище: | Очищене повітря без необхідності маслорозпилення. Потрібна установка відцентрового фільтра 25 мкм, що забезпечує клас очищення повітря за стандартом ISO 8573-1:2010 [7:8:4] |
| Тип управління: | пневматичне одностороннє |
| Функції розподільника (схема роботи): | 3/2 Н.З., моностабільний із пружинним поверненням |
| Тип скидання: | механічна пружина |
| Тип пілотного керування: | зовнішнє |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | Camozzi |
| Вага | 1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 900 ₴
- Спосіб упаковки: паковання — 1 шт.


