
Пневморозподільник Camozzi серії 4 Розподільник 434-011-22 Розподільник 434-015-22 Розподільник 434-016-22
от 1 300 ₴
- В наличии
- Код: 434
+380 (93) 107-29-69
відділ продажу- +380 (67) 549-30-11відділ продажу
- +380 (95) 008-94-62відділ продажу
- +380 (50) 320-11-20
- +380 (56) 781-11-20
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
приклад :
Характеристики
| Конструкція: | золотникового типу (з пілотним керуванням) |
|---|---|
| Тип монтажу (кріплення): | у будь-якому становищі |
| Приєдн: | G1/4" |
| Матеріал корпусу: | алюміній |
| Матеріал ущільнення: | NBR PU |
| Робочий тиск: | от 1.5 до 10 бар |
| Номінальна витрата повітря при 6 бар: | 1250 Нл/хв |
| Робоча температура: | от 0 до 60 °C |
| Робоче середовище: | Очищене повітря без необхідності маслорозпилення. Потрібна установка відцентрового фільтра 25 мкм, що забезпечує клас очищення повітря за стандартом ISO 8573-1:2010 [7:8:4] |
| Тип управління: | електропневматичне одностороннє |
| Функції розподільника (схема роботи): | 3/2 Н.З., моностабільний із пружинним поверненням |
| Тип скидання: | механічна пружина |
| Тип пілотного керування: | внутрішнє |
| Ручне дублювання: | одностороннє під викрутку |
| Наявність котушки та роз'єму: | поставляється без котушки та роз'єму |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Италия |
| Производитель | Camozzi |
| Вес | 1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: от 1 300 ₴
- Способ упаковки: упаковка1 шт


