
Пневморозподільник Camozzi серії 9 Розподільник 951-000-33 Розподільник 951-000-34 Розподільник 951-000-P11-
від 1 000 ₴
- В наявності
- Код: 951
+380 (93) 107-29-69
відділ продажу- +380 (67) 549-30-11відділ продажу
- +380 (95) 008-94-62відділ продажу
- +380 (50) 320-11-20
- +380 (56) 781-11-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
приклад :
Характеристики
| Конструкція: | золотникового типу (з пілотним керуванням) |
|---|---|
| Тип монтажу (кріплення): | на плиту з приєднанням G1/4" ISO 1 (розмір 1) |
| Приєдн: | за стандартом ISO 5599/1 розмір 1 |
| Матеріал корпусу: | алюміній |
| Матеріал ущільнення: | NBR |
| Робочий тиск: | от 0.5 до 10 бар |
| Номінальна витрата повітря при 6 бар: | 900 Нл/хв |
| Робоча температура: | от 0 до 60 °C |
| Робоче середовище: | Очищене повітря без необхідності маслорозпилення. Потрібна установка відцентрового фільтра 25 мкм, що забезпечує клас очищення повітря за стандартом ISO 8573-1:2010 [7:8:4] |
| Тип управління: | пневматичне двостороннє |
| Функції розподільника (схема роботи): | 5/2 лін./поз. бістабільний |
| Тип пілотного керування: | зовнішнє |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | Camozzi |
| Вага | 1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 000 ₴
- Спосіб упаковки: паковання — 1 шт.




