
Датчики OMRON : Оптичний датчик Omron E3Z-LL83 2M
от 2 660 ₴
- В наличии
- Код: E3Z-LL
+380 (93) 107-29-69
відділ продажу- +380 (67) 549-30-11відділ продажу
- +380 (95) 008-94-62відділ продажу
- +380 (50) 320-11-20
- +380 (56) 781-11-20
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис
Фотоелектричний датчик, прямокутний корпус, червоний лазер класу 1, придушення фону, високошвидкісна версія, максимальна робоча відстань 300 мм, PNP вихід, cвітлове/темнове спрацювання, 2-метровий кабель
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Форма корпусу | Прямокутний |
| Принцип роботи | Дифузний датчик з придушенням фону |
| Максимальна робоча відстань | 300 мм |
| Мінімальна робоча відстань | 25 мм |
| Спосіб налаштування | Ручне регулювання |
| Спосіб підключення | Кабель |
| Довжина кабелю | 2 м |
| Тип виходу | PNP |
| Режим спрацювання | Темнове/світлове спрацювання |
| Час відгуку | 0.5 мс |
| Матеріал корпусу | Пластик полібутилентерефталат (PBT) |
| Розмір різьби | Інше |
| Ширина | 10.8 мм |
| Висота | 31 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Тип світла | Лазерний світлодіод з червоним світлом |
| Клас лазера | 1 |
| Розмір плями | 0.5 мм |
| Напруга живлення | 12-24 V |
| Особливості | Висока точність позиціонування та виявлення |
| Ступінь захисту (IP) | IP67 |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Omron |
| Страна производитель | Япония |
| Степень защиты IP | 67 |
| Напряжение | 24 В |
| Основные | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
Информация для заказа
- Цена: от 2 660 ₴
- Способ упаковки: упаковка 1 шт


