
Schneider Electric КОНТАКТОР TESYS K 3P 12A НВ ~24В ГВИНТ LC1K1210B7
від 970 ₴
- В наявності
- Код: LC1K1210B7
+380 (93) 107-29-69
відділ продажу- +380 (67) 549-30-11відділ продажу
- +380 (95) 008-94-62відділ продажу
- +380 (50) 320-11-20
- +380 (56) 781-11-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Діапазон | TeSys |
|---|---|
| Тип виробу або компоненту | Контактор |
| Назва пристрою | LC1K |
| Область застосування продукту | Контроль |
| Застосування контактора | Управління двигуном Резистивне навантаження |
| Категорія застосування | AC-3 AC-3e AC-1 AC-4 |
|---|---|
| Опис полюсів | 3P |
| склад контактів силового полюса | 3 NO (ГЕРМЕТИЧНИЙ) |
| [Ue] номінальна робоча напруга | Коло подачі живлення: <= 690 В змінний струм <= 400 Гц Схема сигналізації: <= 690 В змінний струм <= 400 Гц |
| [Ie] номінальний робочий струм | 12 А (на < 60 °C) на <= 440 В змінний струм AC-3 для коло подачі живлення 12 А (на < 60 °C) на <= 440 В змінний струм AC-3e для коло подачі живлення 20 А (на < 60 °C) на <= 690 В змінний струм AC-1 для коло подачі живлення |
| Тип схеми керування | Змінний струм на 50/60 Гц |
| [Uc] напруга схеми керування | 24 В змінний струм 50/60 Гц |
| Потужність двигуна [кВт] | 3 кВт на 220...230 В змінний струм 50/60 Гц AC-3 5,5 кВт на 380...415 В змінний струм 50/60 Гц AC-3 5,5 кВт на 440 В змінний струм 50/60 Гц AC-3 4 кВт на 690 В змінний струм 50/60 Гц AC-3 3 кВт на 220...230 В змінний струм 50/60 Гц AC-3e 5,5 кВт на 380...415 В змінний струм 50/60 Гц AC-3e 5,5 кВт на 440 В змінний струм 50/60 Гц AC-3e 4 кВт на 690 В змінний струм 50/60 Гц AC-3e 3 кВт на 220...230 В змінний струм 50/60 Гц AC-4 5,5 кВт на 380...415 В змінний струм 50/60 Гц AC-4 5,5 кВт на 440 В змінний струм 50/60 Гц AC-4 4 кВт на 690 В змінний струм 50/60 Гц AC-4 |
| Компонування допоміжного контакту | 1 NO |
| [Uimp] номінальна імпульсна витримувана напру | 8 кВ |
| Категорія перенапруги | ІІІ |
| [Ith] умовний тепловий струм у відкритому вик | 20 А (на 60 °C) для коло подачі живлення 10 А (на 50 °C) для схема сигналізації |
| Номінальна вмикаюча здатність [Irms] | 144 А змінний струм для коло подачі живлення відповідно до МЕК 60947 110 А змінний струм для схема сигналізації відповідно до МЕК 60947 |
| Номінальна здатність відключення | 110 А на 440 В відповідно до МЕК 60947 80 А на 500 В відповідно до МЕК 60947 70 А на 660...690 В відповідно до МЕК 60947 |
| [Icw] номінальний короткочасно допустимий ст | 115 А на <50 °C - 1 с для коло подачі живлення 105 А на <50 °C - 5 с для коло подачі живлення 100 А на <50 °C - 10 с для коло подачі живлення 75 А на <50 °C - 30 с для коло подачі живлення 55 А на <50 °C - 1 хв для коло подачі живлення 50 А на <50 °C - 3 хв для коло подачі живлення 25 А на <50 °C - >= 15 хв для коло подачі живлення 80 А - 1 с для схема сигналізації 90 А - 500 мс для схема сигналізації 110 А - 100 мс для схема сигналізації |
| Номінальний струм запобіжника | 25 А gG на <= 440 В для коло подачі живлення 25 А aM для коло подачі живлення 10 А gG для схема сигналізації відповідно до МЕК 60947 10 А gG для схема сигналізації відповідно до VDE 0660 |
| Середній імпеданс | 3 мОм - Ith 20 А 50 Гц для коло подачі живлення |
| [Ui] номінальна напруга ізоляції | Коло подачі живлення: 600 В відповідно до UL 508 Коло подачі живлення: 690 В відповідно до МЕК 60947-4-1 Схема сигналізації: 690 В відповідно до МЕК 60947-4-1 Схема сигналізації: 690 В відповідно до IEC 60947-5-1 Схема сигналізації: 600 В відповідно до UL 508 Коло подачі живлення: 600 В відповідно до CSA C22.2 № 14 Схема сигналізації: 600 В відповідно до CSA C22.2 № 14 |
| Опір ізоляції | > 10 МОм для схема сигналізації |
| Пускова потужність [ВА] | 30 В·А (на 20 °C) |
| Утримувана споживана потужність [ВА] | 4,5 В·А (на 20 °C) |
| Розсіювання потужності | 1,3 В |
| Межі напруги ланцюга керування | Робочий: 0.8...1.15 Uc (на <50 °C) Випадання: >= 0.20 Uc (на <50 °C) |
| Клеми підключення | гвинтовий затискач 1 кабель(і) 1,5…4 мм²твердий гвинтовий затискач 1 кабель(і) 0,75…4 мм²гнучкий без кабельного наконечника гвинтовий затискач 1 кабель(і) 0,34…2,5 мм²гнучкий з кабельним наконечником гвинтовий затискач 2 кабель(і) 1,5…4 мм²твердий гвинтовий затискач 2 кабель(і) 0,75…4 мм²гнучкий без кабельного наконечника гвинтовий затискач 2 кабель(і) 0,34…1,5 мм²гнучкий з кабельним наконечником |
| Максимальна робоча швидкість | 3600 цикл/год |
| Тип допоміжних контактів | тип миттєвий 1 NO |
| Частота сигнального ланцюга | <= 400 Гц |
| Мінімальний струм перемикання | 5 мА для схема сигналізації |
| Мінімальна напруга перемикання | 17 В для схема сигналізації |
| Монтажна опора | Пластина Рейка |
| Момент затягування | 0,8…1,3 Н.м - на гвинтовий затискач Philips № 2 0,8…1,3 Н.м - на гвинтовий затискач плоский Ø 6 мм 0,8…1,3 Н.м - на гвинтовий затискач хрестоподібний № 2 |
| Робочий час | 10...20 мс знеструмлення котушки і розмикання НЗ 10...20 мс котушка під напругою і замикання НЗ |
| Рівень надійності безпеки | B10d = 1369863 циклів контактор з номінальним навантаженням відповідно до EN/ISO 13849-1 B10d = 20000000 циклів контактор з механічним навантаженням відповідно до EN/ISO 13849-1 |
| Відстань ділянки без перекриття | 0,5 мм |
| Механічна зносостійкість | 10 мільйонів циклів |
| Електрична зносостійкість | 1,3 мільйонів циклів 12 А AC-3 на Ue <= 440 В 1,3 мільйонів циклів 12 А AC-3e на Ue <= 440 В 0,3 мільйонів циклів 20 А AC-1 на Ue <= 690 В 0,02 мільйонів циклів 72 А AC-4 на Ue <= 440 В |
| Механічна стійкість | Удари контактор замкнутий, по осі X: 10 Гн протягом 11 мс відповідно до МЕК 60068-2-27 Удари контактор замкнутий, по осі Y: 15 Гн за 11 мс відповідно до МЕК 60068-2-27 Удари контактор замкнутий, по осі Z: 15 Гн за 11 мс відповідно до МЕК 60068-2-27 Удари контактор розімкнений, по осі X: 6 Gn за 11 мс відповідно до МЕК 60068-2-27 Удари контактор розімкнений, по осі Y: 10 Гн протягом 11 мс відповідно до МЕК 60068-2-27 Удари контактор розімкнений, по осі Z: 10 Гн протягом 11 мс відповідно до МЕК 60068-2-27 Вібрації контактор замкнутий: 4 Гн, 5...300 Гц відповідно до МЕК 60068-2-6 Вібрації контактор розімкнений: 2 Гн, 5...300 Гц відповідно до МЕК 60068-2-6 |
| Висота | 58 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Глибина | 57 мм |
| Маса нетто | 0,18 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider |
| Країна виробник | Німеччина |
| Номінальна напруга котушки | Двадцять чотири |
| Номінальний струм | 12 А |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Термін служби | 12 лет |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 970 ₴
- Спосіб упаковки: коробка 1 шт


