
Світильник верстатний гнучкий 5 Вт 220 В 600 мм
від 1 030 ₴
- В наявності
- Код: SV_5W_600
+380 (93) 107-29-69
відділ продажу- +380 (67) 549-30-11відділ продажу
- +380 (95) 008-94-62відділ продажу
- +380 (50) 320-11-20
- +380 (56) 781-11-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник верстатний, гнучкий, 5 Вт 220 В, довжина - 600мм
Особливість світильника:
- Матеріал виготовлення - ABS, що робить світильник довговічним і нетоксичним;
- Пружинна трубка, Ви можете регулювати положення лампи на свій розсуд та під Ваші потреби;
- Низьке енергоспоживання за рахунок економного світлодіода
- Температура світла – холодна
Технічні характеристики:
| Напруга | 110-220V |
| Потужність | 5W |
| Джерело живлення | світлодіод СОВ |
| Матеріал труби | анодований сплав алюмінію + гофрозащита |
| Довжина труби | 600 мм |
| Застосування | місцеве освітлення на виробництві |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CNC Tech |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Висота | 600 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Основні атрибути | |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Спосіб освітлення | Місцеве освітлення |
| Тип освітлення | Світильник |
| Захисна решітка | Немає |
| Форма | Кругла |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 030 ₴
- Спосіб упаковки: упаковка 1 шт

