
Імпульсний блок живлення S-350-24 24V 14.6 , 350W
від 1 430 ₴
- В наявності
- Код: 02-005
- +380 (67) 549-30-11відділ продажу
- +380 (95) 008-94-62відділ продажу
- +380 (50) 320-11-20
- +380 (56) 781-11-20
Джерело живлення S-350-24, 24V вольт 350W ват для ЧПУ, імпульсний.
Високоекономічний блок живлення в захисному кожусі 24V 14.6 А 350W застосовується з метою енергозабезпечення електроприладів з постійною напругою 24 вольта. У корпус блоку вбудований вентилятор, шляхом якого здійснюється охолодження. Особливості: захист від замикання, перевантаження, перенапруги. Працює в широкому діапазоні температур від 0° до +50°C. Блоки живлення широко застосовуються для електроживлення сучасних електроприладів, світлодіодної техніки, ЧПК (ЧПУ), промислової автоматики та багато іншого.
Характеристики:
- Вихідна напруга: 24В
- Вихідна потужність: 350W
- Струм: 14.6А*
- Вхідна напруга обирається перемикачем
- Захист: коротке замикання / перевантаження / перенапруження
- Примусове повітряне охолодження вбудованим вентилятором DC
- ШІМ-управління
- Вбудований фільтр електромагнітних перешкод
- Авто відновлення після спрацьовування захисту по перевантаженню
- Стабільність навантаження: ±0,5%
- Регулювання Uвих ± 10%
- Ефективність (ККД): 85%
- Час затримки при установці: 200 ms, 50 ms, 20 ms
- Опір ізоляції: 500VDC/100MΩ
- Клас захисту: IP20
- Робоча температура: -10 +50 С
- Габаритні розміри: 215×115×50мм
- Вага: 1 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mean Well |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідний струм, не більше | 14.6 А |
| Вихідна напруга | 24 В |
| Вихідна потужність | 350 Вт |
| Тип корпусу | Напівгерметичний |
| Тип монтажу | На корпус |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
- Ціна: від 1 430 ₴
- Спосіб упаковки: паковання 1 шт.

