
Імпульсний блок живлення S-400-36 36V 11А 400W
від 1 600 ₴
- В наявності
- Код: 02-011
+380 (93) 107-29-69
відділ продажу- +380 (67) 549-30-11відділ продажу
- +380 (95) 008-94-62відділ продажу
- +380 (50) 320-11-20
- +380 (56) 781-11-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Основні | |
|---|---|
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Вихідний струм, не більше | 11 А |
| Вихідна напруга | 36 В |
| Вихідна потужність | 400 Вт |
| Тип корпусу | Напівгерметичний |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| ККД, не менше | 82 % |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 215 мм |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Вага | 1.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність (Вт) | 400 |
| Струм (A) | 11 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mean Well |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідний струм, не більше | 11 А |
| Вихідна напруга | 36 В |
| Вихідна потужність | 400 Вт |
| Тип корпусу | Напівгерметичний |
| Тип монтажу | На корпус |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 600 ₴
- Спосіб упаковки: паковання 1 шт.

