
Електромагнітний газовий клапан Kromschroder VGP 20R01W6
от 8 800 ₴
- В наличии
- Код: 20R01W6
+380 (93) 107-29-69
відділ продажу- +380 (67) 549-30-11відділ продажу
- +380 (95) 008-94-62відділ продажу
- +380 (50) 320-11-20
- +380 (56) 781-11-20
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Технічні характеристики Kromschroder VGP :
| Тип газу | природний, скраплений (газоподібна фаза), біогаз і повітря |
| Ду | від 10 до 25 |
| Максимальний робочий тиск | 200 мбар (VGP 10, 15) 150 мбар (VGP 20, 25) |
| Напруга живлення | 230 В |
| Герметичність клапана | клас А по EN 161 |
| Час відкриття | < 0.5 c. |
| Час закриття | < 1 ц. |
| Частота включення | довільно |
| Тривалість включення | 100% |
| Приєднання | різьба Rp по ISO 7-1 |
| Споживана електрична потужність | 26 Вт (VGP 10, 15) 35 Вт (VGP 20, 25) |
| Ступінь захисту | IP 54 |
| Матеріал корпусу | сплав AlSi |
| Робоча температура | від -20 до +60 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kromschroder |
| Країна виробник | Німеччина |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | Kromschroder |
| Мощность | 26 Вт |
| Вес | 0.35 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Электрические параметры | |
| Потребляемая мощность | 26 Вт |
Информация для заказа
- Цена: от 8 800 ₴
- Способ упаковки: упаковка 1шт


