
Ebm-papst Вентилятор малогабаритний осьової 6318 /2 TDHHP DC48V (EBM)
от 7 100 ₴
- В наличии
- Код: 6318/2
+380 (93) 107-29-69
відділ продажу- +380 (67) 549-30-11відділ продажу
- +380 (95) 008-94-62відділ продажу
- +380 (50) 320-11-20
- +380 (56) 781-11-20
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики обладнання
Вентилятор малогабаритний осьової постійного струму 6318 /2 TDHHP (EBM).
- Напруга живлення: 48VDC;
- Габарити: Ø172x51 мм.;
- Підшипник: Ball bearing;
- Швидкість обертання: 7000 rpm;
- Продуктивність: 710 м3/h;
- Рівень шуму: 69 dBa;
- Потужність: 67W;
- Привід: трифазний;
Вентилятор малогабаритний осьової постійного струму. Компактний, з низьким енергоспоживанням. Інтегрована схема комутації двигуна із зовнішнім ротором. Виготовлений з армованого скловолоконного PBT пластику. Широко використовуються в холодильній техніці, зварювальному обладнанні, звукопідсилювальної та світлотехніці, оргтехніки, медичному обладнанні, шафах СКС, комп'ютерах та ін. електронному обладнанні.
Виробництво: Німеччина
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ebmpapst |
| Страна производитель | Германия |
| Производительность | 710 куб. м/час |
| Частота вращения | 7000 об/мин |
| Потребляемая мощность | 0.067 кВт |
| Частота тока | 50 Гц |
| Степень защиты IP | 20 |
| Уровень шума | 69 дБ |
| Вес | 0.55 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 51 мм |
| Высота | 172 мм |
Информация для заказа
- Цена: от 7 100 ₴
- Способ упаковки: упаковка 1 шт


