
ПРИСТРІЙ ПЛАВНОГО ПУСКУ ATS01 9A 1ф 220В або 3ф 110-460В байпас ATS01N109FT
от 7 860 ₴
- Под заказ
- Код: ATS01N109FT
Отправка с 01 июня 2026+380 (93) 107-29-69
відділ продажу- +380 (67) 549-30-11відділ продажу
- +380 (95) 008-94-62відділ продажу
- +380 (50) 320-11-20
- +380 (56) 781-11-20
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
| Серія продукту | Altistart 01 |
|---|---|
| Тип виробу або компоненту | Пристрій плавного пуску (ППП) |
| Призначення продукту | Асинхронні двигуни |
| Конкретне застосування виробу | Прості машини та механізми |
| Назва пристрою | ATS01 |
| Кількість фаз мережі | 1 фаза |
| [Us] номінальна напруга живлення | 110..480 В - 10...10 % |
| Потужність двигуна [кВт] | 4 кВт, 3 фази при 400 В 1,5 кВт, 3 фази при 230 В 1,1 кВт, 1 фаза при 230 В |
| Потужність двигуна [к.с.] | 1 к.с, 3 фази при 210 В 2 к.с, 3 фази при 230 В 5 к.с, 3 фази при 460 В |
| Номінальний струм пускача IcL | 9 А |
| Категорія застосування | AC-53B відповідно до МЕК 60947-4-2 |
| Споживання струму | 45 A при номінальному навантаженні |
| Тип пуску | Пуск у режимі регулювання напруги |
| Розсіювана потужність [Вт] | 1 В при повному навантаженні та в кінці запуску 46 В у перехідному стані |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Schneider |
| Страна производитель | Германия |
| Тип монтажа | В стойку/напольный |
| Степень защиты IP | 20 |
| Срок службы | 12 лет |
| Технические характеристики | |
| Номинальный ток | 9 А |
| Частота тока | 50 Гц |
| Максимальная мощность | 4 кВт |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новое |
| Номинальное напряжение катушки | 230 В |
Информация для заказа
- Цена: от 7 860 ₴
- Способ упаковки: коробка 1 шт



