
ПРИСТРІЙ ПЛАВНОГО ПУСКУ ATS01 9A 400В ATS01N209QN Schneider Electric
від 9 600 ₴
- В наявності
- Код: ATS01N209QN
+380 (93) 107-29-69
відділ продажу- +380 (67) 549-30-11відділ продажу
- +380 (95) 008-94-62відділ продажу
- +380 (50) 320-11-20
- +380 (56) 781-11-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Серія продукту | Altistart 01 |
|---|---|
| Тип виробу або компоненту | Пристрій плавного пуску (ППП) |
| Призначення продукту | Асинхронні двигуни |
| Конкретне застосування виробу | Прості машини та механізми |
| Назва пристрою | ATS01 |
| Кількість фаз мережі | 3 фази |
| [Us] номінальна напруга живлення | 380..415 В - 10...10 % |
| Потужність двигуна [кВт] | 4 кВт, 3 фази при 380..415 В |
| Номінальний струм пускача IcL | 9 А |
| Категорія застосування | AC-53B відповідно до МЕК 60947-4-2 |
| Споживання струму | 45 A при номінальному навантаженні |
| Тип пуску | Пуск у режимі регулювання напруги |
| Розсіювана потужність [Вт] | 4 В при повному навантаженні та в кінці запуску 94 В у перехідному стані |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип монтажу | В стійку/підлоговий |
| Термін служби | 12 років |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 9 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальна потужність | 4 кВт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Номінальна напруга котушки | 230 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 9 600 ₴
- Спосіб упаковки: коробка 1 шт



