
BC5-S18-AP4X (25030) Turck Ємнісний датчик
від 2 000 ₴
- В наявності
- Код: 25030
+380 (93) 107-29-69
відділ продажу- +380 (67) 549-30-11відділ продажу
- +380 (95) 008-94-62відділ продажу
- +380 (50) 320-11-20
- +380 (56) 781-11-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| EAN | 4047101088939 |
| eCl@ss-Code (V5.1.4): | 27270102 -/- Ємнісний безконтактний перемикач |
| Номер митного тарифу | 85365080900 |
| Країна походження | DE |
| Вага | 108 г |
| Конструкція | нарізний ствол |
| Розмір конструкції | М18 х 1 |
| Номінальна відстань перемикання | 7,5 мм |
| Функція виходу | NO контакт, PNP |
| Електричне підключення | кабель |
| Довжина кабелю | 2,0 м |
| Матеріал корпусу | пластик, PA12-GF30, PEI |
| Температура навколишнього середовища | -25…+70 °C |
| Клас захисту | IP67 |
| Схвалення | UL |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Turck |
| Країна виробник | Німеччина |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Напруга | 30 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 2 000 ₴
- Спосіб упаковки: паковання 1 шт.

