
Вентилятор 120x120x38 24V PMD2412PMB1-A(2).F.GN Sunon
від 1 040 ₴
- В наявності
- Код: 198679
+380 (93) 107-29-69
відділ продажу- +380 (67) 549-30-11відділ продажу
- +380 (95) 008-94-62відділ продажу
- +380 (50) 320-11-20
- +380 (56) 781-11-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Sunon
Габаритні розміри, mm: 120x120x38
Напруга, В: 24 DC
Об’єм повітря, м.куб/год.: 322,8 м³/год.
Потужність, W: 18,2 Вт
Шум, dB: 54 дБ
Швидкість обертання, об/хв: 4200 об/хв
Опис: Підшипник кульковий
Габаритні розміри, mm: 120x120x38
Напруга, В: 24 DC
Об’єм повітря, м.куб/год.: 322,8 м³/год.
Потужність, W: 18,2 Вт
Шум, dB: 54 дБ
Швидкість обертання, об/хв: 4200 об/хв
Опис: Підшипник кульковий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SUNON |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Тип каналу | Квадратний |
| Частота обертання | 4200 об/хв |
| Рівень шуму | 54 дБ |
| Споживана потужність | 18.2 Вт |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 120 мм |
| Глибина | 38 мм |
| Висота | 120 мм |
| Вага | 245 г |
| Довжина: | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 040 ₴
- Спосіб упаковки: паковання 1 шт.

