
Кінцевий вимикач лише для використання в приміщенні з технополімерною кнопкою 1NO+1NC IP20 VF B501 Pizzato Elettrica
від 398 ₴
- В наявності
- Код: B501
+380 (93) 107-29-69
відділ продажу- +380 (67) 549-30-11відділ продажу
- +380 (95) 008-94-62відділ продажу
- +380 (50) 320-11-20
- +380 (56) 781-11-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Технічні дані | |
| Корпус: | |
| Корпус з технополімеру, армованого скловолокном, самозатухаючий, ударостійкий | |
| Ступінь захисту згідно відповідно до EN 60529: | IP20 (клеми) |
| IP40 (контакти) | |
| Загальні дані | |
| Температура навколишнього середовища: | -25°C … +80°C (стандарт) |
| Макс. частота спрацьовування: | 3600 робочих циклів/год |
| Механічна витривалість: | 20 мільйонів робочих циклів |
| Макс. швидкість спрацьовування: | 0.5 m/s |
| Мін. швидкість спрацьовування: | 1 mm/s (повільна дія) |
| 0.01 mm/s (миттєва дія) | |
| Момент затягування гвинтів клем: | 0.6 … 0.8 Nm |
| Переріз дроту та довжина зачистки дроту: | див. сторінку 247 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pizzato Elettrica |
| Країна виробник | Італія |
| Ступінь захисту IP | 44 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 398 ₴
- Спосіб упаковки: паковання 1 шт.


