
Тиристорний модуль Semikron SKKT250/16E 250 А 1600 В
від 3 900 ₴
- В наявності
- Код: SKKT 250
+380 (93) 107-29-69
відділ продажу- +380 (67) 549-30-11відділ продажу
- +380 (95) 008-94-62відділ продажу
- +380 (50) 320-11-20
- +380 (56) 781-11-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Технические характеристики:
| Производитель | Semikron |
| Тип модуля | Тиристорный модуль |
| Количество ключей | 2 |
| Топология | 2 тиристора |
| Обратное напряжение | 1600 В |
| Номинальный ток коллектора | 250 А |
| Темература хранения | -40 - +130 °C |
| Диапазон рабочих температур | -40 - +130 °C |
| Макс. температура перехода | +130°C |
| Технология | - |
| Тип корпуса | Semipack 3 |
| Размеры корпуса | 115x50x52 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Semikron |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна імпульсна зворотня напруга | 1600 В |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 3 900 ₴
- Спосіб упаковки: паковання 1 шт.




