
Autonics Фотодатчик щілинний BS5-K2M-P BS5-K2M
від 360 ₴
- В наявності
- Код: BS5-K2M-P
+380 (93) 107-29-69
відділ продажу- +380 (67) 549-30-11відділ продажу
- +380 (95) 008-94-62відділ продажу
- +380 (50) 320-11-20
- +380 (56) 781-11-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Технічні характеристики
| Принцип виявлення | Бар'єрний |
| Відстань виявлення | 5 мм |
| Об'єкт виявлення | Непрозорі об'єкти |
| Мінімальний розмір об'єкту виявлення | ≥0.8 ммx2 мм |
| Гістерезис (відстань) | ≤0.05 мм |
| Час відгуку | Світлове спрацювання: Макс. 20 мкс, Темнове спрацювання: Макс. 100 мкс |
| Частота спрацьовування | 2 кГц |
| Джерело світла | Інфрачервоний світлодіод |
| Максимальна довжина хвилі випромінювання | 940 нм |
| Режим роботи | Світлове спрацювання/Темнове спрацювання (встановлюється дротом керування) |
| Індикатор | Індикатор спрацьовування (червоний світлодіод) |
| Схвалення | CE |
| Вага | Приблизно 30g |
| Напруга живлення | 5-24VDC ±10% (пульсації P-P: Макс. 10%) |
| Споживання струму | Макс. 30 мА |
| Вихід | PNP |
| Напруга навантаження | ≤30VDC |
| Струм навантаження | Макс. 100 мА |
| Залишкова напруга | NPN: ≤1.2VDC, PNP: ≤1.2VDC |
| Схема захисту | Захист від неправильної полярності, захист від перевантаження по струму (КЗ) |
| Опір ізоляції | ≥20 MΩ (250 VDC мегомметр) |
| Завадостійкість | Синусоїдальний шум (тривалість імпульсу: 1 мкс) від імітатора шуму ±240 VDC |
| Діелектрична міцність | 1,000VAC 50/60Hz протягом 1 хв |
| Стійкість до вібрації | 1.5 мм амплітуда (макс. прискорення 196 м/с²) на частоті від 10 до 2 000 Гц в кожному напрямку X, Y, Z протягом 2 годин |
| Ударостійкість | 15,000 m/s² (Приблизно 1,500G) у кожному напрямку X, Y, Z по 3 рази |
| Зовнішнє освітлення | Люмінесцентні лампи: Макс. 1,000lx |
| Температура середовища | -20 to 55°C, зберігання: -25 to 85°C |
| Вологість | 35 to 85% RH, зберігання: 35 to 85% RH |
| Ступінь захисту | IP50 (IEC стандарт) |
| Електричне підключення | Роз'єм |
| Матеріал | Корпус: PBT, Сенсорна частина: PC |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Autonics |
| Країна виробник | Китай |
| Ступінь захисту IP | 50 |
| Напруга | 24 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 360 ₴
- Спосіб упаковки: паковання 1 шт.




