
Конденсатор ETI 004656713 LPC 5kVAr (440V)
від 1 028 ₴
- В наявності
- Код: 4656713
+380 (93) 107-29-69
відділ продажу- +380 (67) 549-30-11відділ продажу
- +380 (95) 008-94-62відділ продажу
- +380 (50) 320-11-20
- +380 (56) 781-11-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип компенсатора | Конденсатор потужності |
| Номінальна напруга головного ланцюга | 400 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мощность компенсатора | 5 кВар |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Вага | 0.7 кг |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип конденсатора | Низьковольтний |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Номінальна робоча напруга | 400 В |
| Тип ємності | Постійна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип корпусу | Металофольгированый |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 028 ₴
- Спосіб упаковки: паковання 1 шт.

