
Schneider Індуктивний датчик ЦИЛІНДР.NC PNP Telemecanique XS612B1PBM12
от 2 480 ₴
- В наличии
- Код: XS612B1PBM12
+380 (93) 107-29-69
відділ продажу- +380 (67) 549-30-11відділ продажу
- +380 (95) 008-94-62відділ продажу
- +380 (50) 320-11-20
- +380 (56) 781-11-20
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Індуктивний датчик в цилідричному різьбовому корпусі M12, довжина корпусу 62 мм, латунний корпус, робоча відстань 4 мм, напруга живлення 12...48 VDC, роз'єм M12
| Технічні параметри | |
|---|---|
| Категорія продукції | Індуктивні датчики Telemecanique |
| Назва серії | Загальне призначення |
| Тип датчика | Індуктивний датчик наближення |
| Використання датчика | Пересувне обладнання |
| Серія | XS6 |
| Дизайн корпусу | Циліндричний різьбовий М12 |
| Розмір корпусу | 62 мм |
| Тип корпусу | Фіксований |
| Установка | Врівень |
| Корпус | Металевий |
| Тип вихідного сигналу | Перемикаючий |
| Електрична схема виходу | 3-провідний |
| Номінальна робоча відстань | 4 мм |
| Стан виходу | 1 NC |
| Тип вихідної схеми | DC |
| Вихідний сигнал | PNP |
| Електричне підключення | Роз'єм M12, 4-полюсний |
| Напруга живлення | 12...48 V DC |
| Вихідний струм | 200 мА DC |
| Ступінь захисту | IP67 згідно з IEC 60529 IP69K згідно з DIN 40050 |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Schneider Electric |
| Страна производитель | Германия |
| Степень защиты IP | 68 |
| Напряжение | 48 В |
Информация для заказа
- Цена: от 2 480 ₴
- Способ упаковки: упаковка 1 шт

