
Автомат введення резерву АВР Tomzn TOQ5-100/3 TOQ53 3P 100A 220/380V трифазний
от 2 250 ₴
- Под заказ
- Код: 00009
Отправка с 07 июня 2026+380 (93) 107-29-69
відділ продажу- +380 (67) 549-30-11відділ продажу
- +380 (95) 008-94-62відділ продажу
- +380 (50) 320-11-20
- +380 (56) 781-11-20
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кількість полюсів: 3
Номінальний струм: 100 A
Напруга: 220/380 V
Час перемикання: 8 ms
LED-індикація режиму роботи
Підтримка ручного режиму перемикання
Робоча температура оточуючого середовища: +5…40 °C
Монтаж: DIN рейка
Розмір: 128 x 95 x 64 mm
Номінальний струм: 100 A
Напруга: 220/380 V
Час перемикання: 8 ms
LED-індикація режиму роботи
Підтримка ручного режиму перемикання
Робоча температура оточуючого середовища: +5…40 °C
Монтаж: DIN рейка
Розмір: 128 x 95 x 64 mm
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TOMZN |
| Страна производитель | Китай |
| Тип УЗО | Выключатель |
| Степень защиты IP | 54 |
| Тип монтажа | На DIN рейку |
| Технические характеристики | |
| Номинальный ток | 100 А |
| Количество полюсов | 3 шт |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 128 мм |
| Высота | 94 мм |
| Ширина | 62 мм |
| Основные атрибуты | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Частота | 50 Гц |
Информация для заказа
- Цена: от 2 250 ₴
- Способ упаковки: упаковка 1 шт




