
Двоканальний програмований таймер МікРА Т10-С
от 1 500 ₴
- В наличии
- Код: Т10С
- +380 (67) 549-30-11відділ продажу
- +380 (95) 008-94-62відділ продажу
- +380 (50) 320-11-20
- +380 (56) 781-11-20
Двоканальний таймер.
Двоканальний програмований таймер МікРА Т10 призначений для комутації електричних ланцюгів змінного струму із заздалегідь заданими витримками часу в пристроях промислової автоматики.
Робота каналів таймера повністю незалежна. Всі входи та виходи гальванічно розв'язані між собою.
Необхідний діапазон витримок таймерів виконань 1 та 2 встановлюється з передньої панелі приладу. При цьому є можливість блокування випадкової зміни параметрів налаштування.
Таймер може працювати у двох режимах - режим формування одиночних імпульсів двома незалежними каналами і режим циклічного перезапуску каналів таймера (автогенератор).
У режимі автогенератора виходи по черзі включаються на час заданої витримки даного каналу.
Якщо другий канал не використовується (значення витримки в ньому було рівне нулю), то номер каналу на індикаторі не відображається.
На діапазонах задання витримки більше 1 секунди можлива індикація часу, що залишився до закінчення поточного імпульсу (зворотний відлік).
Формувачі вихідних сигналів управління є малопотужні оптосимістори, призначені для комутації ланцюгів змінного струму. Вбудовані "детектори нульової напруги фази" дозволяють включати навантаження тільки при мінімальній напрузі на ній.
Діапазон встановлюваних витримок.
| Виконання 1 | Виконання 2 |
| 0,01 - 9,99 секунд | 0,1 - 99.9 хвилин |
| 0,1 - 99,9 секунд | 1 - 999 хвилин |
| 1-999 секунд |
Технічні характеристики.
| Кількість каналів | 2 |
| Вид вхідного сигналу | постійна напруга 12 - 27В |
|
Комутована напруга |
12 -250В, 50Гц |
| Максимальний струм навантаження, А | 0,5 |
| Напруга живлення | |
| постійна в діапазоні 16 - 38В, | |
| змінна в діапазоні 12 - 27В | |
| Габаритні розміри таймера, мм | 48 x 48 x 120 |
| Маса таймера не більше, грамм | 100 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | МикРА |
| Страна производитель | Украина |
| Количество строк | 2 |
| Общие | |
| Длина | 120 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Высота | 48 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
- Цена: от 1 500 ₴
- Способ упаковки: упаковка 1шт



