
Цифровий мультиметр кат. III 300V IMT23202
от 2 800 ₴
- В наличии
- Код: IMT23202
+380 (93) 107-29-69
відділ продажу- +380 (67) 549-30-11відділ продажу
- +380 (95) 008-94-62відділ продажу
- +380 (50) 320-11-20
- +380 (56) 781-11-20
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
| Діапазон | Thorsman |
|---|---|
| Тип виробу або компоненту | Цифровий мультиметр |
| Живлення | акумулятор 9 В |
| Тип дисплея | Монохромний STN РК-екран з підсвічуванням |
|---|---|
| Тип налаштування | Ручний |
| функція сигналізації | Низький заряд батареї внаслідок візуальний |
| Доступна функція | Автономне керування обладнанням Безконтактне виявлення змінного струму Функція зберігання даних Виявлення проводу змінного струму |
| Тип захисту | Запобіжник |
| Тип вимірювання | Опір: 200 Ом/2/20/200 кОм/20 МОм Напруга батареї: 1,5/9 В/12 В Безперервний: < 100 Ом Напруга постійний струм: 0.2/2/20/200/300 V Напруга змінний струм: 0.2/2/20/200/300 V Струм постійний струм: 20 мА/200 мА/10 А Температура: 0...1000 °C |
| Категорія вимірювання | Категорія III 300 В |
| Мова користувача | Німецька Іспанська Французька Польська Португальська |
| Висота | 165 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Глибина | 39 мм |
| Вага нетто | 290 г з акумулятором |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Schneider Electric |
| Страна производитель | Германия |
| Состояние | Новое |
| Тип | Цифровой |
| Общие | |
| Цвет | Черный |
| Напряжение | 9 В |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Номинальный ток | 4.2 А |
| Степень защиты IP | 30 |
| Частота | 50 Гц |
| Номинальная мощность | 750 Вт |
| Солнечная батарея | Нет |
Информация для заказа
- Цена: от 2 800 ₴
- Способ упаковки: упаковка 1 шт

