
Оптичний датчик SICK WTV4-3P2241
від 9 750 ₴
- В наявності
- Код: WTV4
+380 (93) 107-29-69
відділ продажу- +380 (67) 549-30-11відділ продажу
- +380 (95) 008-94-62відділ продажу
- +380 (50) 320-11-20
- +380 (56) 781-11-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Тип пристрою | Фотодатчик |
| Принцип роботи | Дифузний (з відображенням від об'єкта) з придушенням фону |
| Розміри (Ш x В x Г) | 16 мм x 39,5 мм x 12 мм |
| Форма корпусу (вихід світла) | Прямокутний |
| Дистанція роботи, макс. | 4 мм ... 50 мм |
| Відстань спрацьовування | 15 мм ... 50 мм |
| Вид випромінювання | Видиме червоне світло |
| Джерело випромінювання | Світлодіод PinPoint |
| Розміри світлової плями (відстань) | Ø 10 мм (40 мм) |
| Довжина хвилі | 650 нм |
| Налаштування | Потенціометр, 5 оборотів |
| Спеціальні випадки застосування | Вивлення об'єктів з нерівною та блискучою поверхнею, Вивлення об'єктів, загорнутих у плівку |
| Напруга живлення | 10 V DC ... 30 V DC |
| Залишкова пульсація | < 5 Vss |
| Споживання струму | 20 мА |
| Перемикаючий вихід | PNP |
| Функція вихідного сигналу | Комплементарний |
| Тип перемикання | Світлове/темнове спрацювання |
| Вихідний струм Iмакс. | ≤ 100 мA |
| Оцінка | < 0,5 мc |
| Частота перемикання | 1.000 Гц |
| Вид підключення | Роз'єм M8, 4-контактний |
| Схеми захисту |
A C D |
| Клас захисту | III |
| Вага | 30 грам |
| Матеріал корпусу | Пластик, ABS |
| Матеріал оптики | Пластик (органічне скло) |
| Тип захисту |
IP67 IP66 |
| Спеціальне виконання | V-Optics |
| Діапазон температур під час роботи | –40 °C ... +60 °C |
| Діапазон температур при зберіганні | –40 °C ... +75 °C |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sick |
| Країна виробник | Німеччина |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Напруга | 30 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 9 750 ₴
- Спосіб упаковки: паковання 1 шт.


