
ПЕРЕМИКАЧ XB4BJ21 Harmony XB4
от 480 ₴
- В наличии
- Код: XB4BJ21
+380 (93) 107-29-69
відділ продажу- +380 (67) 549-30-11відділ продажу
- +380 (95) 008-94-62відділ продажу
- +380 (50) 320-11-20
- +380 (56) 781-11-20
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
| Серія продукту | Harmony XB4 |
|---|---|
| Тип виробу або компоненту | Селекторний перемикач |
| Назва пристрою | XB4 |
| Матеріал обрамлення | Хромований метал |
| Матеріал фіксуючого кільця | Zamak |
| Монтажний діаметр | 22,5 мм |
| Продаж неподільною кількістю | 1 |
| Тип головки | Стандартний |
| Форма головки сигнального блоку | Круглий |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Schneider Electric |
| Страна производитель | Франция |
| Форма кнопки | Цилиндрическая |
| Количество кнопок | 1 шт |
| Подсветка | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 48 мм |
| Диаметр | 22.5 мм |
Информация для заказа
- Цена: от 480 ₴
- Способ упаковки: упаковка 1 шт

