
Магнітний датчик в суцільнометалевому корпусі MGT203, MGK3070-BPKG/AM/V4A/G/US ifm
від 1 660 ₴
- В наявності
- Код: MGT
+380 (93) 107-29-69
відділ продажу- +380 (67) 549-30-11відділ продажу
- +380 (95) 008-94-62відділ продажу
- +380 (50) 320-11-20
- +380 (56) 781-11-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Велика відстань спрацьовування навіть через метали, що не намагнічуються.
- Температуростійкість та висока повторюваність точки перемикання
- Високий ступінь захисту для відповідності вимогам харчової та питної промисловості
- Широкий діапазон робочих температур
- Ціліснометалічний корпус для харчової промисловості
Магнітний датчик з осередком GMR; Діапазон спрацьовування 70 мм; Робоча напруга 10...30 DC V; 3-провідний; PNP; M12 Роз'єм; позолочені контакти,Цільнометалевий корпус
| Позначення продукції | Магнітний датчик з осередком GMR |
| Тип напруги | DC |
| Робоча напруга DC | 10...30 V |
| Електричне виконання | PNP |
| Функція вихідного сигналу | NO |
| Довжина корпусу | 60 мм |
| З'єднання | M12 Гніздо |
| Матеріал | корпус: нерж. сталь (1.4404/316L); активна поверхня: нерж. сталь (1.4404/316L); світлодіодне вікно: PEI; кріпильні гайки: нерж. |
| Дисплей | Стан виходу: 4 x 90° жовтий світлодіод |
| Ступінь захисту | IP 65 IP 68 IP 69K |
| Температура навколишнього середовища | 0...100 °C |
| Бренд | ifm electronic gmbh або еквівалент |
| Тип | MGT203 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IFM Electronic |
| Країна виробник | Німеччина |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| Напруга | 30 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 660 ₴
- Спосіб упаковки: паковання 1 шт.

