
Sensit NK 510A промисловий датчик температури з виходом 4-20 мА -30 °C до +60 °C 50 мм IP65
від 4 500 ₴
- В наявності
- Код: ТСПУ-001
+380 (93) 107-29-69
відділ продажу- +380 (67) 549-30-11відділ продажу
- +380 (95) 008-94-62відділ продажу
- +380 (50) 320-11-20
- +380 (56) 781-11-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Промисловий датчик температури з виходом 4-20 мА Sensit NK 510А
TEMPERATURE SENSORS FOR OUTDOOR USE WITH A METAL CONNECTION HEAD
Індустіальний датчик опору з уніфікованим виходом 4...20 мА призначений для контактних вимірювань температури рідких або газоподібних речовин. Будова зонду датчика дозволяє використовувати його для безпосереднього вимірювання температури в повітропроводах та трубопроводах, а також забезпечує швидку реакцію датчика на зміни температури. Діапазон робочих температур становить від -30 до 60 °C (за необхідності діапазон можна змінити). Датчик може бути використаний для будь-яких систем управління, сумісних з вихідними сигналами. Датчик призначений для роботи в хімічно неагресивному середовищі.
Характеристики
| Тип пристрою | Датчики 4-20 мА |
| Вимі́рювання | Температура |
| Тип чутливого елемента | Pt 1000/3850 |
| Виконання / Тип | з комутаційною головкою, Канального монтажу, Зовнішнього використання |
| Вхід | 4-20 мА |
| Діапазон вимірювання температури | -30 до +60 °C |
| Точність вимірювання температури | τ0.5 < 9 s (air flow at 1 m.s-1 ) |
| Клас точності | клас B |
| Матеріал корпусу | нержавіюча сталь DIN 1.4301 |
| Діаметр стержня з чутливим елементом | 6 мм |
| Довжина стержня з чутливим елементом | 50 мм |
| Матеріал головки підключення | алюминиевый сплав, LIMATHERM MA |
| Напруга живлення | 15 до 30 VDC (ном 24 VDC) |
| Робоча температура | -30 до 70 °C |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sensit |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Одиниця виміру | °С |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 4 500 ₴
- Спосіб упаковки: паковання 1 шт.

